![Βέρρος Κωνσταντίνος Δήμος Σερρών](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/kverros_dimarxos-1024x683.jpg)
Επίσκεψη Υποψήφιου Βουλευτή Σερρών ΝΔ Βέρρου Κωνσταντίνου στον Δήμο Σερρών – Βίντεο
Επίσκεψη Υποψήφιου Βουλευτή Σερρών ΝΔ Βέρρου Κωνσταντίνου σε τοπικούς φορείς
Ο Κωνσταντίνος Βέρρος επισκέφθηκε τον Δήμαρχο Σερραίων Αλέξανδρο Χρυσάφη με τον οποίο συνομίλησε τόσο για επιχειρηματικά και επαγγελματικά θέματα, καθώς και οι δύο είναι Οικονομολόγοι, όσο και για ζητήματα του Δήμου.
Ο κ.Χρυσάφης ευχήθηκε καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα στις επερχόμενες εθνικές εκλογές, εξαίροντας τόσο την επιχειρηματική όσο και την κοινωνική δράση του κ.Βέρρου.
Ο Κωνσταντίνος Βέρρος πριν φύγει από το Δημαρχιακό Μέγαρο χαιρέτισε όλους τους εργαζομένους και συνομίλησε με Αντιδημάρχους και Υπηρεσιακούς του Δήμου.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/kverros_dimarxeio-1024x700.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/kverros_dimarxeio3-1024x683.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/kverros_dimarxeio-4-1024x717.jpg)