![Βέρρος Κωνσταντίνος ΤΚ Δ.Νέας Ζίχνης](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros_3zixni-1024x636.png)
Ο Υποψήφιος Βουλευτής Σερρών ΝΔ Βέρρος Κωνσταντίνος σε Τοπικές Κοινότητες του Δ.Νέας Ζίχνης – Βίντεο
Τοπικές Κοινότητες του Δήμου Νέας Ζίχνης επισκέφθηκε ο Υποψήφιος Βουλευτής της ΝΔ Βέρρος Κωνσταντίνος, συνοδευόμενος από φίλους και συνεργάτες.
Ο κ.Βέρρος είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με κατοίκους των χωριών, οι οποίοι του εξέφρασαν την αγωνία τους για τη μείωση του πληθυσμού στην περιφέρεια.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros_zixni.png)
Επίσης έθεσαν θέματα της περιοχής που τους απασχολούν και του ευχήθηκαν καλή επιτυχία στις εθνικές εκλογές της 21ης Μαΐου 2023.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros2_zixni-1024x624.png)
Ο κ.Βέρρος στη συνέχεια συναντήθηκε με τον Δήμαρχο Νέας Ζίχνης Παντελή Μπόζη, με τον οποίο αντάλλαξαν σκέψεις και συζήτησαν θέματα που αφορούν τον Δήμο.
Η επίσκεψη στην περιοχή ολοκληρώθηκε στη Ν.Ζίχνη, με φίλους, συνεργάτες και υποστηρικτές, όπου σε ευχάριστο κλίμα οι παρευρισκόμενοι συνομίλησαν με τον Υποψήφιο Βουλευτή.