![Υπ. Βουλευτής Σερρών ΝΔ Βέρρος Κωνσταντίνος Νιγρίτα](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/nigrita_verro10-1024x683.jpg)
Ο Υποψήφιος Βουλευτής Σερρών ΝΔ Βέρρος Κωνσταντίνος στη Νιγρίτα
Στη Νιγρίτα βρέθηκε το πρωί του Σαββάτου, ο Υποψήφιος Βουλευτής Σερρών της ΝΔ Βέρρος Κωνσταντίνος.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/nigrita_verros5-1024x683.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/nigrita_verros8-1024x683.jpg)
Ο κ.Βέρρος συναντήθηκε με επαγγελματίες και κατοίκους της περιοχής, με τους οποίους αντάλλαξε απόψεις για τα ζητήματα της Βισαλτίας, αλλά και για τις αναπτυξιακές της δυνατότητες.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/nigrita_verros6-1024x683.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/nigrita_verros2-1024x683.jpg)
Μίλησε με παραγωγούς και μικροπωλητές της Λαϊκής Αγοράς, αλλά και με καταστηματάρχες της Νιγρίτας και εισέπραξε τις ευχές τους για καλή επιτυχία, στις εκλογές της 21ης Μαΐου.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/nigrita_verros1-1024x683.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/nigrita_verros3-1024x683.jpg)
Επίσης, ο Υποψήφιος Βουλευτής συνομίλησε με νέους τις περιοχής και άκουσε με ενδιαφέρον τις επιχειρηματικές τους ιδέες και την διάθεση να επενδύσουν στον τόπο τους.
![Υπ. Βουλευτής Σερρών ΝΔ Βέρρος Κωνσταντίνος Νιγρίτα](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/nigrita_verro9-1024x683.jpg)