![βέρρος ανεσερ](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros-aneser-1024x698.jpg)
Σε ΑΝ.Ε.ΣΕΡ. και Υπηρεσίες της Αποκεντρωμένης και του ΥπΑΑΤ στις Σέρρες, ο Υποψήφιος Βουλευτής της ΝΔ Βέρρος Κωνσταντίνος
Την Αναπτυξιακή Εταιρεία Σερρών, το Τμήμα Διοίκησης Αποκεντρωμένης Μακεδονίας – Θράκης Σερρών καθώς και το Κ.Ε.Π.Π.Υ.Ε.Λ. που συστεγάζονται στο ίδιο κτίριο, επισκέφθηκε ο Υποψήφιος Βουλευτής Σερρών της ΝΔ Βέρρος Κωνσταντίνος.
![ΑΝ.Ε.ΣΕΡ. Βέρρος Κωνσταντίνος](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros_episkepsi2-1024x683.jpg)
Στην ΑΝ.Ε.ΣΕΡ. τον κ.Βέρρο υποδέχθηκε ο Πρόεδρος Δημήτρης Καριπίδης με τον οποίο συνομίλησε για τα προγράμματα κατάρτισης, τις δράσεις και τα διακρατικά προγράμματα που υλοποιήθηκαν ή είναι σε εξέλιξη και από τα οποία ωφελήθηκαν πολλές σερραϊκές επιχειρήσεις, σύλλογοι, φορείς και πολίτες.
Ιδιαίτερη ήταν η στιγμή όπως αποτυπώνεται και στο στιγμιότυπο που ακολουθεί που ο Υποψήφιος Βουλευτής συναντήθηκε με τον συμμαθητή και παιδικό του φίλο Άρη Γραμματόπουλο, στέλεχος της ΑΝ.Ε.ΣΕΡ.
![ΑΝ.Ε.ΣΕΡ. Βέρρος Κωνσταντίνος](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros_grammatopoulos-1024x683.jpg)
Στο Κέντρο Ελέγχου & Πιστοποίησης Πολλαπλασιαστικού Υλικού & Ελέγχου Λιπασμάτων (Κ.Ε.Π.Π.Υ.Ε.Λ.), ο κ.Βέρρος συνομίλησε με τους διοικητικούς υπαλλήλους και ενημερώθηκε για τη λειτουργία του τμήματος.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros_episkepsi6-1024x683.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros_episkepsi5-1024x683.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros_episkepsi3-1024x683.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros_episkepsi4-1024x683.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/05/verros_episkepsi-1024x683.jpg)
Επίσης ο Υποψήφιος Βουλευτής επισκέφθηκε το Τμήμα Διοικητικού και Οικονομικού της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Μακεδονίας – Θράκης.