![προεκλογική συγκέντρωση ΝΔ Σερρών](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep_serrespost-1024x768.jpg)
Προεκλογική συγκέντρωση της ΔΕΕΠ ΝΔ Σερρών
Λίγες μόνο ώρες μας χωρίζουν από την κάλπη της 25ης Ιουνίου και η ΔΕΕΠ ΝΔ Σερρών, πραγματοποίησε συγκέντρωση στο εκλογικό της κέντρο στην Πλατεία Ελευθερίας.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep4_serrespost-1024x768.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep7_serrespost-1024x768.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep5_serrespost-1024x768.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep9_serrespost-1024x768.jpg)
Παρόντες οι υποψήφιοι βουλευτές του Ν.Σερρών, αιρετοί της Τ.Α., πρόεδροι φορέων και συλλόγων, φίλοι και μέλη της τοπικής Νέας Δημοκρατίας.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/deep_verros_edited-1024x562.jpg)
Σε ιδιαίτερα ευχάριστο κλίμα, οι υποψήφιοι βουλευτές κ.κ. Καραμανλής, Χατζηβασιλείου, Αραμπατζή, Βέρρος, Βαδικόλιου και Δρουμπλή, είχαν την ευκαιρία να συνομιλήσουν μεταξύ τους αλλά και με τους πολίτες που συμμετείχαν στην εκδήλωση.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep10_serrespost-1024x768.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep2_serrespost.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep8_serrespost-1024x768.jpg)
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep6_serrespost-1024x768.jpg)
Το μήνυμα που εξέπεμψαν ήταν ενωτικό, καθώς όπως δήλωσαν ο στόχος είναι η αναπτυξιακή προοπτική της χώρας σε κλίμα ασφάλειας και ευημερίας για τους πολίτες.
![προεκλογική συγκέντρωση ΝΔ Σερρών](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2023/06/proeklogiki_deep3_serrespost-1024x768.jpg)
Στο βίντεο που ακολουθεί παρακολουθήστε στιγμιότυπα από την εκδήλωση της Παρασκευής (23/6/23):