![Βέρρος Κωνσταντίνος βασιλόπιτα Συλλόγου “Σερραίες Μανούλες”](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2024/01/ser_manoules_verros.jpg)
Ο κ.Βέρρος Κωνσταντίνος στην κοπή βασιλόπιτας του Συλλόγου “Σερραίες Μανούλες”
Το Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 πραγματοποιήθηκε η κοπή της βασιλόπιτας για το Σύλλογο “Σερραίες Μανούλες”.
Βραβεύτηκαν τα μέλη του Συλλόγου για την εθελοντική προσφορά τους, ενώ προηγήθηκε η ετήσια Γενική Συνέλευση όπου αναπτύχθηκαν οι δράσεις της προηγούμενης χρονιάς και ανακοινώθηκαν οι επόμενες.
![](https://verrosk.gr/wp-content/uploads/2024/01/serr_manoul_verros_serrespost-787x1024.jpg)
Στην εκδήλωση παραβρέθηκε ο Πολιτευτής Σερρών της ΝΔ κ.Βέρρος Κωνσταντίνος, ο οποίος συνεχάρη τα μέλη του Συλλόγου για την πολυετή κοινωνική προσφορά τους στην τοπική κοινωνία.